DAY D – PROM NIGHT

Konečně nastal ten dlouho vysnívaný den. Šaty byly připravené. Účes a make-up vybraný. Teď se jen čekalo na ten okamžik, kdy to všechno vypukne. 

Ráno jsem musela vstávat brzy jako každý den. Sraz jsme měli v 8:30 před Kulturním domem REPRE, kde se měl náš ples konat. Vše probíhalo podle plánu. Dopoledne jsme připravovali sál, roznášeli letáčky a zdobili stoly. Trochu jsme „vylepšili“ ozdobu balkonového ochozu našimi ručně vyráběnými písmeny. Když bylo všechno přichystané, tak jsme se mohli odebrat domů a začít se připravovat na večer.

Já jsem se nakonec rozhodla pro kadeřnici Evičku z Droužkovic, která mi učesala krásný jednoduchý účes – dva zaplétané copánky a spodní vlasy jsem měla navlněné. Make-up mi dělala sestřenka Markét. Vybraly jsme spolu jednoduché kouřové líčení laděné do hnědých odstínů. Po dlouhém vybírání šatů (viz. článek) jsem si konečně vybrala tyhle modré krásky, které jsem si zapůjčila ve Svatebním salonu Delta.

PŘEDTANČENÍ  – Předtančení jsme měli v duchu období, ve kterém letěla Pomáda, John Travolta, Star Wars, Abba, Hříšný tanec a Haddway s písničkou What Is Love. Choreografie se nám nakonec povedla vypilovat a byla skvělá. I přes trable se nám všechno v ten večer povedlo – i ta zvedačka.

POLONÉZA  – Burn It Down od Linkin Park

ŠERPOVÁNÍ – Na tuhle část plesu jsem se těšila nejvíce. Byl to ten můj okamžik, kdy řekli moje jméno a já šla po červeném koberci a na konci na mě čekala šerpa s nápisem Maturantka 2018. Krásný a dojemný ♥

Taky proběhlo hromadné focení tříd a všech maturantů. 

VOLBA KRÁLE A KRÁLOVNY PLESU

O půlnoci proběhlo odšerpování maturantů a pustilo se krátké vzpomínkové video.

Zkrátka bych to shrnula tak, že jsem si ten večer užila naplno a teď si zpětně říkám, že i když to mělo mouchy, tak bych si to se vším všudy zopakovala. Děkuju všem, kteří přišli a užili si večer s námi!

Doufám, že se vám dnešní článek líbil. Budu se na vás těšit u příštího článku. Mějte se krásně! K.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>