PROM VIDEO + MAKING OF PHOTOS

Maturitní video. Další položka na seznamu, která se musela do plesu stihnout. Video jsme chtěli hned od začátku, a proto jsme začali dávat dohromady předběžný scénář, který jsme pak ukázali na první schůzce s naším kameramanem. Video nám natáčel a stříhal Petr Zoubek. Všichni jsme byli nadšení. Samozřejmě by jsme to nebyli my, kdyby nenastaly komplikace s tím, kdo nám vlastně bude hrát hlavní postavu. Nakonec se toho ujala naše třídní učitelka, která odvedla úžasný výkon. Video se natáčelo zhruba 13 hodin. Začínalo se v 8 hodin ráno a končilo se v 10 hodin večer. Všichni jsme byli unavení, ale zvládly jsme to a výsledek STOJÍ ZA TO!

Ve videu jsme využili spoustu rekvizit, které byli zapůjčeny od odborných učitelů SZŠ MOST. Prostory nám byly poskytnuty na naší škole a také v okolí Nemocnice Most a ZZS Most. Sanitku nám zapůjčilo Sdružení záchranářů Žatec.

MAKING OF PHOTOS 

Doufám, že se vám článek líbil. Mějte se krásně! K.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>