Marketa Frank Meetup

Krásný čtvrtek! Ráda bych vám dneska předala pozitivní energii, kterou mi předala úžasná Markétka Franková, která bloguje pod jménem Marketa Frank (její blog & instagram) na svém PRVNÍM meetupu, který byl pořádán ve Villa Seven Hills v Praze na Barandově.

Ani už přesně nevím, přes koho jsem ji objevila, ale její tvorba mě bavila hned od začátku <3

Smyslem akce bylo podpořit neziskovou organizaci Na Počátku, která pomáhá těhotným ženám a matkám s dětmi v nouzi. Na podporu této organizace se vybralo krásných 30 000 korun <3 Pokud by jste se chtěli dozvědět více, můžete se podívat na jejich webovou stránku, kde mají spoustu informací, včetně toho, jak je můžete podpořit 🙂

Další přednáška se věnovala Aromaterapii. Paní nám řekla, jak vlastně aromaterapie funguje, co využívá a kde se s ní můžeme setkat. Měli jsme možnost přivonět k éterickým olejům nebo třeba k růžové vodě.

Poslední přednášku měla Markétka, ve které hovořila o sebelásce nebo o ženské síle. Na závěru její přednášky bylo Q&A, ke kterému se připojil i její manžel Vilda.

Měla jsem celé dopoledne pocit, jako bych ho strávila s dlouholetými kamarádkami. Atmosféra byla neskutečná. Cítila jsem se dobře. Jsem ráda, že jsem se mohla s Markétkou setkat a že mi předala svou pozitivní energii.

Z akce jsme si odnesli krásné dárečky – bylinkové čaje, éterický olej s vůní sladkého pomeranče, poukázku do Genesys Medical, detoxikační masku, projasňující krém <3 v každé taštičce byl i vzkaz od Markétky.

Catering byl zajištěn od MomoCafé. Mohli jsme ochutnat skvělé dortíky, věnečky, brownies, hummus. Všechno bylo vynikající.

Jsem ráda, že jsem se mohla této akce zúčastnit a snad zase někdy <3

Kvůli GDPR nemohu zveřejnit fotky od fotografky, proto přikládám odkazy na články Markétky 1, 2, 3

Mějte se krásně.

K.

2 thoughts on “Marketa Frank Meetup

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>